Ustanowić granice. Krótko i konkretnie o efektywnej dyscyplinie w wychowaniu dzieci

Wydawnictwo: Esprit
poradniki

Często czujemy się bezradni, kiedy chcemy postawić granice naszym dzieciom i nie raniąc ich, przekazać im pewne reguły życiowe. Jak postępować, aby wpoić je dzieckua Jak nie dopuścić do powstania sytuacji zupełnie dla nas nieakceptowalneja Jak stawić czoła wielokrotnie powtarzanym prośbom, które my nazywamy kaprysamia Dzień powszedni rodziców przepełniony jest skomplikowanymi sytuacjami, które przeraziłyby doświadczonego menedżera. Autorka proponuje czytelnikowi postawę opartą na wsłuchiwaniu się w potrzeby dziecka, w jego emocje i reakcje.

Ewa | 2014-11-11