Dotyk strachu

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Mira". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin, HarperCollins
Bone Cold
tylko chłód
Aniutka90

Inne wydania

Dwadzieścia trzy lata temu Anna North przeżyła koszmar. Szaleniec, który ją uprowadził, przesłał żądanie okupu z… obciętym palcem. Wtedy całe Hollywood śledziło sprawę porwania córki gwiazdy filmowej. Teraz Anna mieszka w Nowym Orleanie i powoli zdobywa uznanie jako autorka mrocznych thrillerów. Próbuje zapomnieć o traumie z przeszłości, niestety bezskutecznie. Dawny prześladowca odnajduje ją...

Teraz Anna mieszka w Nowym Orleanie i powoli zdobywa uznanie jako autorka mrocznych thrillerów. Próbuje zapomnieć o traumie z przeszłości, niestety bezskutecznie. Dawny prześladowca odnajduje ją i powoli osacza. Policja jest bezradna, każdy podjęty trop prowadzi na manowce. Koszmar powraca…

źródło opisu: http://www.harlequin.pl/ksiazki/dotyk-strachu

źródło okładki: http://www.harlequin.pl/ksiazki/dotyk-strachu

Ania | 2014-07-22
Przeczytana: 22 lipca 2014

Książka stopniowo rozbudza ciekawość i umiejętnie zawodzi czytelnika poprzez zręczne wplatanie w akcję fałszywych tropów.Cały czas czytałam ją z dużą ciekawością zastanawiając się kto jest mordercą i dlaczego po tylu latach ponownie chce zabić Anne.Zakończenia byłam zaskoczona gdyż nie spodziewałam się takiego obrotu sprawy.
Szczerze polecam,naprawdę warto!

Aniutka90 | 2013-01-21
Przeczytana: 20 stycznia 2013

Uwielbiam książki tej pani!
Jest to nowe wydanie książki "Tylko chłód".
Gdy ujrzałam ją w bibliotece, wiedziałam że muszę ją mieć! Nawet ilość stron nie mogła mnie zrazić... Uwielbiam tą serię wydawaną przez wydawnictwo Harlequin, zawsze są to mega dobre powieści.
Anna jako dziecko została porwana wraz ze swoim kolegą by wymusić okup. Gdy jej rodzice nie zgodzili się na warunki psychopaty ten udusił jej przyjaciela a jej... obciął palec. Jednak młoda dziewczynka uciekła od swojego oprawcy. Po kilkunastu latach, Anna zmieniła tożsamość, odseparowała się od rodziców i miewa nadal koszmary. Jest strachliwa i żyje w ciągłym stresie. Gdy w jej okolicy zaczynają ginąć kobiety podobne do niej, jej "młodsza siostra" znika,a ona dostaje groźby wie, że koszmar się nie skończył a dopiero zaczyna. W rozwikłaniu zagadki i uratowaniu przyjaciółki pomaga jej przystojny policjant i psychiatra.
Co z tego wyniknie? Czy historia wreszcie będzie miała swój happy end?
Powieść jest wciągająca,...

Dwadzieścia trzy lata temu Anna North przeżyła koszmar...szaleniec, który ją porwał i uprowadził przysłał jej obcięty palec i żądanie okupu.
Wtedy w całym Hollywood było głośno o porwaniu młodej gwiazdy filmowej.
A teraz Anna mieszka w Nowym Orleanie, powoli dostaje uznanie młodej autorki,przerażających i mrocznych thrillerów.
Próbuje zapomnieć o całym koszmarze sprzed lat.
Jednak morderca śledzi ją i nie daje jej żyć w spokoju wciąż ją osacza.
Koszmar powraca nagle do Anny musi się z tym zmierzyć i z mordercą.

Erica Spindler to bardzo dobra, wspaniała pisarka uwielbiam jej styl pisania...pisze świetne thrillery, godne przeczytania.
Wkręciłam się całkowicie w "Dotyk strachu" przeraził mnie, poruszył za serce akcja znakomita, buduje napięcie od początku do końca książki wciągnięta byłam w tą książkę zarwałam nockę,żeby móc przeczytać, dowiedzieć się co się za dzieje, a domyśliłam się natychmiast kto jest mordercą, to było wiadomo!
Z zainteresowaniem czytałam thriller wzbudził we...

Marzin | 2014-04-10
Przeczytana: 10 kwietnia 2014

Sorry ale nie dałam rady. Z rodzaju tych romansideł odrobine:(

isabelle142 | 2014-06-14
Przeczytana: 14 czerwca 2014

Ależ ta książka mną sponiewierała! Początkowo akcja toczyła się typowym rytmem, całkiem interesująco, ale bez większego szału, jednak im bliżej końca... Wątki zaczynały się gmatwać i splatać ze sobą, tempo akcji ruszyło na łeb, na szyję... Im bliżej końca, tym trudniej było sobie poukładać to wszystko w głowie, tak niewyobrażalne się wydawało. A samo zakończenie... Zupełnie inne niż oczekiwałam. Powieść zostawiła mnie w kałuży łez i z potężnym książkowym kacem. Cóż, ten oto utwór pani Spindler utwierdza w przekonaniu, że w życiu nic nie jest takie, jakim się z początku wydaje.
Gatunkowo jest to porządny, psychologiczny thriller. To na wewnętrzne przeżycia postaci został położony najsilniejszy akcent, co cenię. Akcja została przedstawiona z perspektywy kilku bohaterów; jednym z nich okazał się Quentin Malone - brat Spencera, z którym to spotkałam się dwukrotnie w innych książkach pani Spindler: "Opętanie" i "Morderca bierze wszystko".
Pomysł na fabułę zaiste niebanalny, przez...

wrzos | 2013-08-13
Przeczytana: 13 sierpnia 2013

"Dotyk strachu" nie ma z nim nic wspólnego.Znalazłam w niej wszystko, prócz dreszczyku emocji. Czyta się ją lekko i szybko, ale to po prostu romans ( niestety dopiero po przeczytaniu zwróciłam uwagę na wydawnictwo HARLEQUIN, bo okładka "krzyczy", co innego...) Opowieść naiwna, bohaterowie szablonowi a zakończenie...śmieszne. Nie lubię, kiedy w książkach wszyscy są piękni, młodzi, przystojni a problemy tylko z pozoru "straszne", bo czy kobieta z traumatyczną przeszłością i żyjąca od lat w ukryciu, idzie sobie jakby nigdy nic na imprezę? Mnie to nie przekonuje, a podobnych naiwnych scen cała masa. Fabuła w sam raz na mierny serial w amerykańskim stylu: przyjaciele geje, przystojny policjant i przystojny psychiatra,którzy prężą muskuły, a ona ruda i piękna i cudowna i w ogóle... Nie polecam.

Anabel | 2014-07-17
Przeczytana: 17 lipca 2014

To książka na wakacje. Niezbyt ambitna i napisana w stylu harlequinowskich romansów, ale jednocześnie niesztampowa, z pomysłem. Mamy tutaj zatem główną bohaterkę z traumatycznymi doświadczeniami z dzieciństwa oraz seryjnego mordercę krążącego po ulicach Nowego Orleanu. Mamy również dwóch konkurentów do serca tej bohaterki - inteligentnego psychologa i przystojnego, aczkolwiek mniej rozgarniętego policjanta. I najważniejsze - mamy naprawdę ciekawą zagadkę kryminalną, która powoduje, że mimo całej naiwności tej książki nie można się od niej oderwać.

Carlli | 2017-03-07

Tytułowy STRACH towarzyszy głównej bohaterce niemal na każdym kroku. To on kieruje jej życiem. To on sprawia, że nie może spokojnie spać w nocy. To on każe jej się ukrywać. To on doprowadza ją do samotności. To on jest POCZĄTKIEM wszystkiego, co ją spotyka.
Czy dziewczyna poradzi sobie z tym strachem? Czy w końcu wyjdzie z ukrycia? Czy przestanie oglądać się za siebie? A jeśli tak... To czy będzie to KOŃCEM wszystkiego?

"Jeśli boisz się przeszłości i ukrywasz się przed nią, to znaczy, że stanowi ona część twojej teraźniejszości."

Erica Spindler, to amerykańska pisarka, autorka bestsellerów New York Timesa, która zdobyła zarówno rzeszę fanów, jak i krytyków. I...właśnie zyskała nową fankę! Muszę przyznać, że książka Dotyk Strachu mnie oczarowała.
Ona: Rozbudza ciekawość! Zawodzi czytelnika! Miesza w głowie! Przyprawia o palpitacje serca! Trzyma w napięciu! Zaskakuje!
Zdecydowanie zasłużyła na prestiżową nagrodę Daphne du Maurier Award, którą otrzymała. Mam ogromną...

Zuela | 2013-07-21

Ostry mocny kryminał.Właściwie chodzę podminowana i myslalam,że poczuje się gorzej podczas lektury,ale książka wciągnęła mnie niesamowicie,także w minucie zapomniałam o swoich problemach!!!

dilbi | 2014-12-18
Przeczytana: 18 grudnia 2014

Napisana prostym językiem, łatwo się czyta. Ale strachu to w niej nie ma za grosz. Według mnie to bardziej romansidło i to kiepskie. Jedna gwiazdka dodatkowa za zakończenie - bo jest niezłe ;) A raczej nie zakończenie, a wyjaśnienie tego rzekomego strachu, bo zakończenie jak w kiepskim romansie - czyli trzyma poziom całości.