XIII: Ostatnia runda

Le dernier round
sensacja
komiksy
Camillos

Dziewiętnasty i ostatni już tom najsławniejszego francuskiego komiksu szpiegowskiego. Niezwykle skomplikowana intryga dobiega kresu. Opinia publiczna dowiaduje się szczegółów spisku XX, zamachu na prezydenta USA oraz wielu innych polityków, źli zamachowcy tracą swą pozycję albo giną, a niektórzy pozytywni bohaterowie osiągają w życiu to, o czego pragnęli. Chociaż nie zawsze sukces jest...

Niezwykle skomplikowana intryga dobiega kresu. Opinia publiczna dowiaduje się szczegółów spisku XX, zamachu na prezydenta USA oraz wielu innych polityków, źli zamachowcy tracą swą pozycję albo giną, a niektórzy pozytywni bohaterowie osiągają w życiu to, o czego pragnęli. Chociaż nie zawsze sukces jest równoznaczny ze szczęściem osobistym... Wartka akcja, walka, krew, piękne kobiety wspierają zarówno dobrych, jak i złych.

źródło opisu: http://www.komiks.gildia.pl/komiksy/xiii/19

źródło okładki: zdjęcie autorskie