Watykańskie kwiatki. Najciekawsze anegdoty o papieżach od św. Piotra do Benedykta XVI

Tłumaczenie: Jacek Jurczyński
Wydawnictwo: M
Die schönsten Papst Anekdoten von Petrus bis Johannes Paul II
religia
ahnesaja

Najlepsze anegdoty i dowcipy, jakie opowiada się o zasiadających na Stolicy Piotrowej o bardziej lub mniej spektakularnych wydarzeniach, o prawdziwych lub wymyślonych wypowiedziach papieży, o zabawnych pomyłkach i nieporozumieniach. Opowiastki rozbawią wszystkich, którym nie brakuje poczucia humoru. Jeśli zaś ktoś miałby się poczuć zgorszony którąś anegdotką, to niechaj przywoła sobie na...

Opowiastki rozbawią wszystkich, którym nie brakuje poczucia humoru. Jeśli zaś ktoś miałby się poczuć zgorszony którąś anegdotką, to niechaj przywoła sobie na pamięć świętego Tomasza Morusa, który zwykł się modlić: "Panie, daj mi poczucie humoru i obdarz mnie łaską rozumienia dowcipu."

źródło opisu: http://www.wydm.pl/

mst7555 | 2017-05-04