Welcome to the N.H.K. tom 2

Tłumaczenie: Jan Jonas Świderski
Cykl: Welcome to the N.H.K. (tom 2)
Wydawnictwo: Waneko
NHK ni Youkoso!
komiksy
paula

W tym tomie Satou spotyka się ze swoją koleżanką ze szkoły. Na początku wydaje się, że dziewczyna bezinteresownie szukała z nim kontaktu, jednak szybko wychodzi na jaw, że za spotkaniem kryją się mroczne intencje. Satou zostaje wplątany w wydarzenia w których może stracić życie. Tymczasem na ratunek śpieszy mu Misaki z Yamazakim...

Manga dla osób powyżej 18 roku życia.

źródło opisu: Waneko, 2012

źródło okładki: http://waneko.com.pl/

ewkini | 2019-09-06

Szalona seria opowiadająca o poważnym problemie na wesoło. Wycofany z życia bohater na nowo próbuje stać się wartościowym członkiem społeczeństwa. Ma tendencje do chodzenia na skróty i ulegania hochsztaplerom, ale nie poddaje się i to jest najlepsza cecha tej postaci. Przyjaciele bohatera choć starają się mu pomóc często tylko wszystko pogarszają.

Anezka | 2019-08-25
Na półkach: Przeczytane, Manga, Sprzedane, 2019
Przeczytana: 25 sierpnia 2019

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Ale wałek. I mamy nawet wątek z samobójcami, oczywiście nikt nie ma odwagi, ale myśl się pojawiła.

Jade | 2019-06-17
Przeczytana: 17 czerwca 2019

Ten tom podobał mi się znacznie bardziej od pierwszego. Pojawia się w nim nadzieja i emocje bohaterów wydają się być bardzo wiarygodne. Świetny tomik, jeśli seria utrzyma jego poziom to mamy jedną z najlepszych mang w kategorii dramat/okruchy życia wśród dostępnych na polskim rynku :)