Zgłosuj na książki roku 2017

historia
kapiszonkkk

źródło okładki: zdjęcie własne

pozeraczksiazek | 2016-01-06

Książkę znalazłem w domu. Tytuł ciekawy. Zabieramy się do czytania - pomyślałem w duchu. Nie przeczę że nie ma w nich zawartych autentycznych informacji na temat działalności masonerii w Polsce. Zgoda. Taka pewnie istniała i istnieje. Jest to fakt. Ale jeśli Pan Krajski piszę o kościele katolickim jako nieomylnym i mającym monopol na prawdę to ręce opadają bo szkoda gadać ileż to związku ma kościół rzymsko katolicki z ową masonerią. Ile to gestów, symboli przeniesione ze świata szeroko pojętej masonerii na łono kościoła katolickiego. Potem sobie skojarzyłem tego Pana z telewizją Trwam i podawaniem do stołu. Książkę doczytałem. Polecam. Choćby dla pompy.

Antagonista Esklaważu | 2017-04-29
a_polasik | 2013-03-13