Desperado

Seria: Namiętności
Wydawnictwo: Phantom Press
Desperado
negah negah

Mary DeLaney po wyjątkowo ciężkim dyżurze w Centrum Odwykowym nareszcie położyła sie spać. Po paru godzinach ze snu wyrwał ją okropny wrzask dochodzący z balkonu piętro niżej. Zniecierpliwiona wyjrzała przez okno i zobaczyła... mężczyznę w dziecięcym brodziku. Z zamkniętymi oczami, leżąc na wznak wyśpiewywał znane przeboje. Mary od dawna jest zagorzałą przeciwniczką alkoholu, nie znosi...

Z zamkniętymi oczami, leżąc na wznak wyśpiewywał znane przeboje.
Mary od dawna jest zagorzałą przeciwniczką alkoholu, nie znosi pijackich wybryków, więc aby uciszyć niesfornego sąsiada, wylewa na niego wodę z wazonu.
Mężczyzna milknie, ale dostaje dziwnego ataku...

źródło opisu: Phantom Press, 1992.

źródło okładki: Zdjęcie własne

Zuza | 2017-09-11