Autyzm w ujęciu psycholingwistycznym. Terapia dyskursywna a teoria umysłu

Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Wrocławskiego
6 (3 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
marsilje

Książka składa się z jedenastu rozdziałów, które można pogrupować w trzech częściach. W pierwszej części znajdują się dwa rozdziały teoretyczne. Pierwszy dotyczy rozwoju mowy u zdrowych dzieci, w drugim przedstawione są opóźnienia rozwoju mowy i zaburzenia mowy. Druga część jest prezentacją autyzmu i teorii umysłu w świetle współczesnych badań i literatury przedmiotu. Trzecią część stanowi prezentacja badań własnych dotyczących terapii dyskursywnej.

źródło opisu: Wydawnictwo Uniwersytetu Wrocławskiego, 2008

źródło okładki: http://www.wuwr.com.pl/

Goliardus | 2014-05-08

Zmuszono mnie, ale nie żałuję

Magi | 2013-03-25
actii | 2012-11-02