Randka o północy

Seria: Harlequin Romans
Wydawnictwo: Harlequin
Nighttime sweethearts
Avadoro

Brak życia osobistego to największe zmartwienie Cynthii, bogatej dziewczyny z dobrego domu. Posłusznie wykonuje polecenia matki, która nawet wybrała jej męża, ale tylko do czasu. Wakacje na Florydzie wyzwalają w Cynthii pragnienie buntu - chce żyć na własny rachunek i sama podejmować decyzje. Podczas nocnej kąpieli w oceanie poznaje intrygującego Ricka. Od tej chwili spotykają się regularnie, jednak zawsze pod osłoną nocy...

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2008

źródło okładki: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2008

isabelle142 | 2013-01-01
Przeczytana: 31 grudnia 2012

Widzę, że nikt jeszcze nie napisał nic na jej temat, więc pokuszę się o kilka zdań :)
Romans jak romans, wiadomo, czego się spodziewać. Książka jest jednak w pewnym sensie niebanalna ze względu na motywy fantastyczne i ciekawą interpretację pewnej legendy. Główna bohaterka zostaje skłoniona do tego, aby zastanowić się nad swoim życiem, relacjami z matką i z pewnym mężczyzną. Postanawia odmienić swoje życie. To ryzyko się opłaca.
To dobrze, że autorka poruszyła problem okaleczenia, do tej pory chyba się z tym nie spotkałam, a już na pewno nie w romansidle.
Kilka fragmentów było naprawdę zabawnych.
Wielki plus za prześliczną okładkę!
Była to przemiła lektura na zakończenie roku :)

hitache | 2018-02-25
Basia | 2017-12-23