Uwaga manipulacja! Jak rozpoznać nieuczciwe metody perswazji

Wydawnictwo: EDU
1 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
poradniki

Seria Samokształcenie w biznesie to seria małych poradników dla osób, które chcą szybko zdobyć niezbędne informacje z różnych dziedzin zawodowych, zaktualizować lub skonfrontować własne doświadczenia z opinią fachowców. Skuteczne negocjacje zaczynają się od starannego przygotowania. Z tej książka można się dowiedzieć, na co zwrócić szczególną uwagę i co przeanalizować przed przystąpieniem do rozmów, np.: kim jest rozmówca, jakie rodzaje pytań można mu zadać i jakimi technikami negocjacji się posłużyć. Przede wszystkim jednak zwraca się tu uwagę na reguły postępowania w sytuacjach trudnych i podpowiada, jak w porę rozpoznać sygnały świadczące o zamknięciu negocjacji oraz jak temu zapobiec.

Marta | 2012-11-01
Przeczytana: 04 listopada 2012

Nie polecam. Nudna, ciężki język, jakby zlepek fragmentów z różnych podręczników.

Chaoticreader | 2016-04-10
buraukkaforesee | 2016-02-07