Zawód: TATA

Wydawnictwo: Salwator
978-83-7580-166-8
poradniki

"Ojcostwo jest największą karierą w życiu mężczyzny" (Jacek Pulikowski) Dla wielu patrzących powierzchownie w ojcostwie nie ma nic fascynującego. Inni czasem po prostu nie wiedzą, że bycie ojcem to dużo więcej niż spłodzenie dzieci i dbanie o to, by miały co jeść. Są też ojcowie, którzy mocno kochają swoje dzieci, problem w tym, że nie dają im tego, czego potrzebują, bo po prostu nie...

"Ojcostwo jest największą karierą w życiu mężczyzny" (Jacek Pulikowski)

Dla wielu patrzących powierzchownie w ojcostwie nie ma nic fascynującego.

Są też ojcowie, którzy mocno kochają swoje dzieci, problem w tym, że nie dają im tego, czego potrzebują, bo po prostu nie dysponują rzetelną wiedzą na ten temat.
Tymczasem wiele książek o ojcostwie odstrasza tych, dla których zostały napisane albo przez swój naukowy język, albo też przez zbyt dużą objętość.

Prezentowana książka podaje szereg praktycznych informacji. Stanowić może pomoc dla każdego ojca, nawet tego, który jest po prostu zabiegany i potrzebuje czegoś, co mógłby przeczytać „za jednym podejściem”.

To swoiste kompendium najważniejszych elementów relacji między ojcem a dzieckiem.

źródło opisu: Wydawnictwo Salwator,2010

źródło okładki: http://www.salwator.com/247,zawod-tata.html