Migaj, migaj, gwiazdko mała

Wydawnictwo: Debit
978-83-7167-495-2
Tina Macnaughton
Róża_Bzowa

"Migaj, migaj, gwiazdko..." to stara angielska piosenka. Dzieci z różnych zakatków świata często śpiewają ją przed snem - jako kołysankę i jako przypomnienie o tych bliskich, którzy są w podróży i nocują z daleka od domu. Gwiazdka błyszcząca na ciemnym niebie pokazuje drogę wędrowcom, a nam zsyła dobre sny. Warto zaśpiewać tę piosenkę - po polsku, w przekładzie dopasowanym do oryginalnej, łagodnej melodii, albo po angielsku. Pomogą nam w tym słowa zawarte w tej książeczce oraz melodyjka, która popłynie, gdy tylko naciśniemy przycisk w przodu na okładce. I jeszcze niespodzianka! - Jednocześnie rozbłysną ukryte w okładce, mrugające na nocnym niebie gwiazdki. Otoczy nas wspaniały nastrój spokojnego wieczoru.

Ilustracje Tina Macnaughton.

źródło opisu: Wydawnictwo DEBIT

źródło okładki: scan

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!