Po tamtej stronie jutra

Tłumaczenie: Beata Stępień
Wydawnictwo: Phantom Press
On the Far Side of Yesterday
Judyta

Melinda Cameron jest dziennikarką. Jej nowy szef, Adam Copeland, uchodzi za zdecydowanego wroga kobiet, a szczególnie tych, które za wszelką cenę chcą zrobić karierę. Mimo tego faktu pomiędzy nimi nawiązuje się nić sympatii i porozumienia, a wzajemna fascynacja powoduje, że nie mogą bez siebie żyć. Jednak ilekroć Adam chce okazać Melindzie swe uczucie, z niezrozumiałych powodów ogarnia ją...

Mimo tego faktu pomiędzy nimi nawiązuje się nić sympatii i porozumienia, a wzajemna fascynacja powoduje, że nie mogą bez siebie żyć. Jednak ilekroć Adam chce okazać Melindzie swe uczucie, z niezrozumiałych powodów ogarnia ją gniew, wpada w histerię i odnosi się do niego z odrazą.
Pomimo starań Adama sytuacja pogarsza się z dnia na dzień. Jedynym sposobem na "wyleczenie" jej jest powrót do przeszłości, czyli do miejsc, w których Melinda przebywała we wczesnej młodości. Tylko ta terapia może okazać się skuteczna.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: Zdjęcie własne