Moje trzy wina z Siulą

Wydawnictwo: Jirafa Roja
978-83-61154-04-4
ruciński
literatura piękna

''Moje trzy wina z Siulą'', jest to zbiór opowiadań muzyka, tworzonych na dużej przestrzeni lat. Treść ich, skupia się na personalnym opisie społeczeństwie żyjącym w latach osiemdziesiątych, które szuka we współczesnym świecie własnego .ja. Sam autor określa książkę jako hołd składany pewnej epoce, miastu, dzielnicy oraz ludziom, którzy kiedyś byli niepowtarzalni, nie do zastąpienia, ale teraz ich już nie ma i nigdy nie będzie.

''Gratka dla wszystkich, którzy czują, że ich duchową ojczyzną jest słoneczna Jamajka!''

źródło opisu: opracowanie własne

źródło okładki: źródło własne

AmatorkaKsiążek | 2012-09-04
Przeczytana: 2009 rok

mimo, że nie żyło się w tych czasach to niewiele się zmieniło jeżeli chodzi o młodych zbuntowanych ludzi, podobnie się zachowują kiedy chcą przeciwstawić się światu, no może obecnie z większą ilością gadżetów. opowiadania niesamowicie wciągają, chwilami można przeżyć opisywane historie wraz z bohaterami, nie jedna noc zarwana z armią kawy aby dowiedzieć się co dalej. polecam !