Avoiding Commitment

Cykl: Avoiding (tom 1)
Wydawnictwo: K.A. Linde
angielski
bookworm_babe

Jack and Lexi never had a typical relationship. After 2 years without speaking, she receives a phone call that changes everything. He unexpectedly asks her to convince the new girl, Bekah, that he's ready to commit. Jack is calling now after everything they had been through because there is another woman. She can't believe it. Follow Lexi in this heart wrenching drama as she relives her past relationship, or lack thereof, with Jack, and not just in her own mind, but to his fiance-to-be. Throw in Bekah's hot brother who always seems to be in the right place at the right time, a past with more secrets to unravel than you can even imagine, and you get a recipe for disaster. Find out what happens to Lexi as she travels to Atlanta to get the closure she so desperately desires from Jack, and how the bumps of life seem to keep getting in the way.

źródło opisu: K.A. Linde , 2012

anett023 | 2015-07-07

Warto przeczytać!Właśnie z uwagi na Lexi i jej uczucia względem Jacka..Ten zawiły "związek" prowadzi do rozważań o postępowaniu i czynach Jacka,który mnie zaskoczył bo na początku byłam pewna iż oni będą razem a tu taka niespodzianka heh Polecam !

bookish | 2014-10-10
Przeczytana: 10 października 2014

jestem zaskoczona tą historią i sama nie wiem do czego się odnosić, bo dzieję się dużo i kurde dobre to jest, ale Jack, główny bohater jest podły w swoim zachowaniu i tym jak traktuje Lexi, która mimo wszystkich zasad znowu poświęciła się dla niego. za każdym razem ją wykorzystywał, krzywdził, nabierał na wspólną przyszłość, a tak naprawdę odchodził i wracał gdy mu się o niej przypomniało. szkoda mi głównej bohaterki, a ta intryga w którą została wplątana jest podła. cóż zakończenie inne, krótkie, tak naprawdę jest pożegnaniem.

diff_ | 2014-10-03

super książka, polecam ;D

k_a_s_i_a | 2014-07-03
Przeczytana: 03 lipca 2014

Lexi kocha się w Jacku od sześciu lat. Jest jednak mały problem on za każdy razem łamie jej serce na dobre kawałeczki. Niestety ona mu ufa i zawsze daje się podejść.
Muszę przyznać że myślałam, iż Lexi szybko przejrzy na oczy, jednak widać że miłość do Jacka zaślepiła jej wszystko. Nie potrafiła przyjąć od nikogo prawdy...
Dlatego czasem Lexi mnie denerwowała. Były momenty w których myślałam że już nie skończę tej książki, jednak się przełamałam i nie żałuje. Ciekawa jestem kolejnego tomu...

Monika B | 2014-05-29

Pierwsza myśl, która nasuwa mi się po przeczytaniu książki to: Czy kobiety serio są takie głupie?! Chyba u mnie jeszcze ten wiek (a raczej stan umysłu) jeszcze nie przyszedł. I dobrze. Po połowie miałam ochotę strzelić książką w cholerę. Ale nie. "Domęczyłam" do końca i hm.. sięgnę po następną część tylko po to, by zobaczyć jak zachowa się Lexi i czy dla kobiet beznadziejnie zakochanych (to wgl była miłość?! takiej miłości to ja nie chcę) jest jakaś nadzieja.

CrazyDaisy | 2014-05-23
Na półkach: Przeczytane, PDF
Przeczytana: 23 maja 2014

Umęczyłam się strasznie. Czytając tą książkę skakałam od niechęci do rozumienia Lexi. Ciężko jest mi sobie wyobrazić takie zaślepiające uczucie, ale w pewnych sytuacjach byłam w szoku, że dawała sobą tak manipulować! A Jack, dajcie spokój, Boże chroń przed takimi facetami! Jedyne co pozytywnie zaskoczyło mnie w tej książce to fakt, że skończyła się inaczej niż z góry zakładałam. Czekam teraz na kolejną część bo mimo wszystko mam przeczucie, że będzie dużo lepsza od pierwszej. Oby tylko Ramsey był wytrwały! :)

magal | 2014-05-20

To było straszne. Ona jest jak mucha polna, która wleciała do pokoju i bzyczy nad uchem. On jest jak...przemoczone buty. Bez nich nie da rady żyć ale jak przez nie cierpisz! Tylko dla ludzi, który uwielbiają nieszczęścia.

Kaaama | 2014-05-20
Przeczytana: maj 2014

Ach jak mnie ta książka wymęczyła! Opowieść o Lexi, która jest szaleńczo zakochana w Jacku...w facecie, który jej nie chce, ale nie daje jej odejść...typowy pies ogrodnika!

Agnieszka | 2014-05-18
Przeczytana: 17 maja 2014

Avoiding Commitment to historia Lexi i Jacka. Oboje tworzą tak zawiłą relację, że ciężko stwierdzić czy chcemy im kibicować, żeby byli razem, czy lepiej żeby się już nigdy więcej nie spotkali. Zagmatwany romans, otoczony intrygami i bohaterowie, których nie wiadomo czy uwielbiać czy kręcić głową z niedowierzania na ich działania. Polecam.

Magdalena | 2014-05-09
Przeczytana: 09 maja 2014

Skończyłam, a nie było to łatwe. Na początku myślałam, że będzie to bardziej zawiły romans który zakończy się szczęśliwie, ale później wszystko się zmieniło.
Sama główna bohaterka Lexi z czasem zaczęła mnie denerwować, dobra na początku współczułam jej bo kochała Jacka tak długo a mimo to nie mogli być razem. Powodem ich problemów był sam Jack, który sam nie wiedział czego chciał. W sumie to był strasznym dupkiem, znam takich facetów w realnym życiu.
Kiedy więc doszłam do tego momentu gdzie Jack powiedział Lexi, że ją zdradził to już zaczęła mnie wkurzać bo mimo tego nie mogła się powstrzymać żeby go zostawić i to on ją zostawia.
Potem jedzie do nie do Atlanty tam poznaje jego dziewczynę Bekah, która swoją drogą jest niezła manipulantką.
Jedynie co mnie dalej interesuje to jak rozwinie się wątek z Ramseyem.

Polecam wytrwałym.