Mądrość świata

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Złote aforyzmy". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Europa
83-7407-035-8
cytaty, mądrości, aforyzmy
Inne
Patrycja Róża

Mądrość świata zawarto w tysiącach księg. Esencją tej mądrości są powiedzenia, cytaty, sentencje, przysłowia pozostawione przez wielkich filozofów, myślicieli, ludzi nauki i sztuki. Seria eleganckich tomików, zatytułowana "Złote aforyzmy", pozwala znaleźć trafną sentencję na każdą okazję, przytoczyć życiową mądrość różnych kultur i cywilizacji, a także ozdobić domową biblioteczkę. Może też okazać się doskonałym prezentem dla tych, z którymi chcemy się podzielić celną myślą bądź mądrą puentą.

red. Wojciech Głuch

źródło opisu: EUROPA, 2004