Życiodajny lek. Recepta na życie, które ma sens

Wydawnictwo: Wydawnictwo Credo
ewangelia
religia
Obieżyświat

Inspiracją do napisania niniejszej książki stały się rozmowy z pacjentami, którzy w obliczu zagrożenia życia zadają pytania o ostateczny sens i cel wszystkiego. Jako lekarz, oprócz pomocy medycznej Bernard Palmer stara się nieść pomoc duchową, rozumiejąc, że element wiary jest niezmiernie ważny w walce z chorobą. Odwołując się do nowotestamentowych relacji naocznych świadków życia wyjątkowej osoby – Jezusa z Nazaretu, twierdzi, że to właśnie Jego wpływ sprawia, że miliony ludzi doświadczyło i nadal doświadcza całkowitej przemiany wewnętrznej. Zyskali oni to, za czym tęskni każdy: miłość, przebaczenie, akceptację, poczucie bezpieczeństwa, radość życia, cel i sens istnienia.

Bernard Palmer jest chirurgiem-konsultantem, uznanym specjalistą, autorem licznych artykułów w czasopismach branżowych. Od ponad 20 lat zaangażowany jest w prowadzenie kursu „Podstawy świadomego chrześcijaństwa”.

„Najważniejszą kwestią do rozstrzygnięcia dla każdego człowieka jest odpowiedź na pytanie, kim był Jezus: szaleńcem, hochsztaplerem czy Bogiem? Moim zdaniem, Jezus jest Bogiem. Ufam, że lektura tej książki sprowokuje Czytelnika do wysnucia podobnego wniosku”.

Jonatan Edwards, mistrz olimpijski w trójskoku (Sydney, 2000 r.)

„Spotkanie z autorem tej książki wywarło znaczny wpływ na moje życie. Życzę wszystkim, aby spotkanie z głównym Bohaterem tej książki zmieniło życie każdego Czytelnika”.

dr Tomasz Waszyrowski, przewodniczący Chrześcijańskiego Stowarzyszenia Medycznego

źródło opisu: http://credo.org.pl/index.php

źródło okładki: http://credo.org.pl/index.php