Przepis na atrakcyjne święta

Wydawnictwo: Harlequin
5 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Mistletoe bride
Avadoro

Spodobali się sobie, ale... W wigilijny wieczór Dani, dzięki niesamowitemu zbiegowi okoliczności, gościła na swojej samotnej farmie Ryana, przystojnego kowboja z Oklahomy i jego ośmioletniego syna Sawyera. Świąteczna atmosfera zbliżyła ich do siebie. Wszyscy troje, jeszcze do niedawna całkiem sobie obcy, poczuli się jak w rodzinie. Dani musiała przyznać, że Ryan coraz bardziej jej się podoba...

Spodobali się sobie, ale...

W wigilijny wieczór Dani, dzięki niesamowitemu zbiegowi okoliczności, gościła na swojej samotnej farmie Ryana, przystojnego kowboja z Oklahomy i jego ośmioletniego syna Sawyera. Świąteczna atmosfera zbliżyła ich do siebie. Wszyscy troje, jeszcze do niedawna całkiem sobie obcy, poczuli się jak w rodzinie. Dani musiała przyznać, że Ryan coraz bardziej jej się podoba - był prawdziwym, godnym zaufania mężczyzną. On jednak uważał, że powinien być wolny, żeby zająć się synem. A co sądził o tym mały Sawyer?

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 1999

źródło okładki: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 1999