Słoneczko

Seria: Harlequin Romance
Wydawnictwo: Harlequin
The 6'22
Avadoro

Nikt w miasteczku nie popierał pomysłu Mimi. Wszyscy znali ją jako miłą i sprawną kelnerkę pracującą w tutejszym barze. A pomysł miała rzeczywiście dziwny - postanowiła zmienić zawód i zostać strażakiem. Dowódca straży pożarnej, zwolennik równouprawnienia kobiet, postawił Mimi jeden warunek: pozwoli jej zdawać egzamin sprawnościowy, jeśli namówi najlepszego strażaka w mieście, Gibsona, aby wycofał swoją rezygnację z pracy. Wszyscy uważali go za bohatera, bo uratował z pożaru dziecko, odnosząc ciężkie obrażenia. Czy urocza Mimi znajdzie sposób na upartego Gibsona?

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 1999

źródło okładki: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 1999