Porucznik i panna

Tłumaczenie: Jan Zakrzewski
Seria: Harlequin Romance
Wydawnictwo: Harlequin
Soldier and the society girl
Avadoro

Polityka, sława i miłość. Należeli do dwu odrębnych światów i mieli różne koncepcje życia. On, porucznik Derek McKenna, żołnierz zawodowy i narodowy bohater, a ona - Chessey Banks Bailey, panna z wyższych sfer, pracownik protokołu dyplomatycznego. Derek, mimo że bardzo zakochany, uznał, że nie ma szans - musi się wyrzec Chessey. Pożegnał się z ukochaną w Waszyngtonie i wrócił do siebie - do...

Polityka, sława i miłość.

Należeli do dwu odrębnych światów i mieli różne koncepcje życia. On, porucznik Derek McKenna, żołnierz zawodowy i narodowy bohater, a ona - Chessey Banks Bailey, panna z wyższych sfer, pracownik protokołu dyplomatycznego. Derek, mimo że bardzo zakochany, uznał, że nie ma szans - musi się wyrzec Chessey. Pożegnał się z ukochaną w Waszyngtonie i wrócił do siebie - do Kentucky, na ojcowiznę. Czy Chessey będzie w stanie o nim zapomnieć?

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2000

źródło okładki: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2000