Księga zdrowia ziołowa apteka domowa

Wydawnictwo: Publicat
7 (2 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
poradniki

łagodzenie objawów, skuteczna walka z chorobami i wzmacnianie odporności organizmu bez lekarstw i substancji syntetycznych! W Księdze zdrowia przedstawiono 712 preparatów ziołowych i opisano je wraz z ich odpowiednikami farmaceutycznymi, dzięki czemu każdy może je porównać i wybrać najlepszą dla siebie kurację.

kasandra_85 | 2013-02-28
Przeczytana: luty 2013

emik84 | 2015-08-21

W naszym domu zawsze obecne były zioła. Stosowała je moja mama i babcia, stąd i moje zainteresowanie tymi właśnie roślinami. Dziś nie trzeba ich zbierać ani uprawiać samodzielnie. Można oczywiście to robić ale bywa to czasochłonne a nie każdy potrafi w przyrodzie odnaleźć właściwą roślinę dlatego alternatywą są chociażby sklepy zielarskie, w których to można otrzymać gotowy do użytku specyfik.

Każdego, kto interesuje się ziołami, jest ciekaw ich właściwości i zastosowania oraz chciałby spróbować porównać kurację ziołową z lekową odsyłam do ciekawej lektury pt. „Księga zdrowia. Ziołowa apteka domowa”. Jest to obszerna publikacja, która odkrywa przed czytelnikami szereg środków naturalnego pochodzenia stanowiących alternatywę dla leków dostępnych w aptece.

W książce opisano ziołowe receptury na niemal sto najróżniejszych dolegliwości. Zestawiono je z popularnymi kuracjami lekowymi wskazując przy tym wiele cennych zalet ziołolecznictwa. Na wstępie zaprezentowano mały przewodnik po...

Małgorzata | 2012-01-24
Aneta | 2016-06-28