Dania z Prowansji

Wydawnictwo: Artvitae

Książka ta jest niezbędnym uzupełnieniem dla tych, którzy przyjęli zasady ?wykwintnej, a przy tym zdrowej kuchni Michela Montignac.Adresowana jest zatem do wszystkich, którzy pomimo braku czasu na przygotowywanie posiłków (także na uroczyste okazje) zadają sobie jednak trud gotowania potraw zdrowych, aromatycznych, należących do kuchni wykwintnej. Ponad 200 przepisów, które zawiera niniejsza książka, wywodzi się przede wszystkim z kuchni śródziemnomorskiej, oficjalnie uznanej za najlepszą kuchnię na świecie. Według nich można szybko przygotować dania proste, zdrowe, smaczne i pożywne. Do przyrządzania potraw zawartych w tym poradniku,z wyjątkiem kilku, używa się tanich i ogólnie dostępnych produktów spożywczych.

fuzja | 2016-07-11
Miśka | 2013-10-27