Tam dom mój, gdzie serce moje

Tłumaczenie: Adela Drakowska
Seria: Harlequin Romance
Wydawnictwo: Harlequin
Husband and wife... again
małżeństwo, miłość, serce
Avadoro

Jamie Erickson pracowała w lokalnej stacji telewizyjnej i miała wrażenie, że wszystko w jej życiu jest ustabilizowane oraz że nad wszystkim utrzymuje pełną kontrolę - przynajmniej tak było od trzech lat, czyli od momentu, kiedy rozeszła się z mężem. Ceniła sobie tę swoją niezależność, aż tu nagle któregoś dnia jej były mąż, Stone, wrócił i ponownie wkroczył w jej życie, przewracając cały świat do góry nogami. Dlaczego mu na to pozwala? Dlaczego znów słucha serca, a nie rozumu ?

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 1998

źródło okładki: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 1998