Zdrowie bez tabu

Gesundheit kennt keine Tabus
978-83-258-0274-5
poradniki
PABLOPAN

Ziewanie, odbijanie się czy dłubanie w nosie to sprawy, które na ogół się wstydliwie przemilcza. „Tego nie wolno robić”, „O tym się nie mówi” – te zakazy są na swój sposób uzasadnione. Gdy jednak w grę wchodzi zdrowie, mogą mieć one fatalne skutki. Jeśli nie mamy odwagi się przyznać do pewnych dolegliwości czy zmian zachodzących w naszym organizmie i krępujemy się nawet lekarza, to w przypadku choroby może to prowadzić do prawdziwego dramatu. Zdrowie nie zna tematów tabu! Tym hasłem autor zachęca do rozmawiania o wszystkim, co ma związek ze złym samo poczuciem, nieprzyjemnymi symptomami i alarmujący - mi objawami. Kto chce wiedzieć, co robić w razie przykrego zapachu z ust, nietrzymania moczu, zaparcia czy egzemy, sięgnął po właściwą książkę. Zawiera ona bowiem jasne i proste rady oraz wskazówki, jak postępować, żeby drobne problemy nie stały się wielkimi.

PABLOPAN | 2012-09-26
Przeczytana: 26 września 2012

Bardzo dobry poradnik. Jak wiadomo, o krępujących dolegliwościach ciężko jest mówić, a w książce tej można znaleźć kilka porad, które mogą zaradzić przykrym skutkom niektórych schorzeń. Autor poradnika proponuje nam trzy rozwiązania każdego problemu: medycynę naturalną, próby załagodzenia dolegliwościom środkami dostępnymi bez recepty, a gdy to nie skutkuje kieruje nas do odpowiedniego specjalisty. Książka okraszona jest humorem, więc przyjemnie ją się czyta. Polecam!

5000lib | 2017-12-02
Dailymoth90 | 2016-09-18