Psy kolekcjoner

Wydawnictwo: Wiedza i Życie
7 (9 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
flora i fauna

Książki z serii KOLEKCJONER są jednymi z najlepszych przewodników po świecie natury. Dają Czytelnikowi możliwość poznania poszczególnych gatunków zwierząt, roślin lub rodzajów minerałów. Każdy tom jest bogato ilustrowany i zawiera wyczerpujące informacje na dany temat. Publikacje z tej serii zostały napisane w bardzo przystępny sposób, dzięki czemu pozwolą łatwo znaleźć satysfakcjonujące odpowiedzi na pytania miłośników przyrody w każdym wieku.

una_fresa_verde | 2013-02-04

Encyklopedia obfituje w piękne fotografie, zawdzięczam jej poznanie mnóstwa nieznanych ras. Niestety głównie na zdjęciach skupia się ta pozycja, informacji jest tu niewiele - kilka zdań ogólnej charakterystyki, jedno zdanie dotyczące historii oraz jakaś istotna uwaga, tudzież ciekawostka. Przy każdym zdjęciu znajduje się dodatkowo data powstania rasy i jej pierwotne przeznaczenie, typy umaszczeń, wzrost i waga psa oraz - chyba najsłabszy punkt książki - "lista" prezentująca po dwie cechy charakteru, bardzo ogólnikowa, typu "aktywny", "przyjazny", "serdeczny", "inteligentny". Nie jest to pozycja idealna, pomimo tego jako miłośniczka czworonogów często i chętnie do niej wracam.

Joanna | 2013-07-17
sileas | 2013-02-13