Ziemia Kłodzka: Kod sztuki,wody życia.sanktuaria,zamki,skalne osobliwości

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Przewodnik Dla Dociekliwych". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Wrocławski Dom Wydawniczy
978-83-927765-2-9
przewodnik, kłodzko
Maynard

Czym skończył się skok starego wiarusa w przepaść koło Polanicy-Zdroju? Jaką tajemnicę skrywa słynna Kaplica Czaszek w Kudowie-Czermnej? Jakie niezwykłe wydarzenie towarzyszyło koronacji figurki Matki Boskiej z Iglicznej we Wrocławiu?Dlaczego rodzinie komesa z zamku Szczerba przyszło pokutować? To kilka z wielu pytań,na które znajdziecie odpowiedź w najnowszej książce Marka Perzyńskiego.

Maynard | 2012-09-02
Przeczytana: 04 sierpnia 2012

Bardzo interesująca pozycja dla miłośników ciekawostek turystycznych naszego kraju. Szkoda, że kupiłem i przeczytałem dzień przed końcem urlopu i powrotem do domu...:-(