Geosynchron

Wydawnictwo: Fabryka Słów
Geosynchron
technothriller, cyberpunk
Oceansoul

Rada Obrony i Dobrobytu rozdarta jest wojną domową pomiędzy Lenem Bordą oraz Magan Kai Lee. Quell zbiegł z więzienia i usiłuje wzniecić bunt Wyspiarzy z pomocą zuchwałego, młodego przywódcy imieniem Josiah. Jara wraz z czeladnikami Feudokorporacji Natcha i Suriny nadal musi odpierać ataki prawne ze strony pozbawionych skrupułów spadkobierców Margaret Suriny, i to mimo zniknięcia MultiŚwiata.

Podróż w poszukiwaniu prawdy prowadzi na skraj cywilizacji, od burzliwych społeczności Wysp Pacyfiku do pogrążonych w bezprawiu kolonii orbitalnej Niebo 49, a także przez otchłań czasu, od ukrytych planów rodziny Surina do prawdziwych przyczyn Rewolucji Autonomicznej, która setki lat temu niemal zniszczyła ludzkość.

Natch budzi się w pozbawionej okien celi, nie mogąc przypomnieć sobie, jak się w niej znalazł. W halucynacjach nadal nawiedza go Margaret Surina, a natura rzeczywistości wokół niego zaczyna się wypaczać. Kiedy opadnie dym Natch będzie musiał dokonać ostatecznego wyboru: uratować świat, który go wzgardliwie odrzucił, albo jedyną osobę, jaką kiedykolwiek kochał – siebie samego.

źródło opisu: http://fabrykaslow.com.pl/

źródło okładki: http://fabrykaslow.com.pl/