Mąż pani dyrektor

Seria: Harlequin Romance
Wydawnictwo: Harlequin
Married to the man
Avadoro

Kochać czy rządzić? Lorelei uchodziła w swoim środowisku za superkobietę. Tę opinię zawdzięczała swym rozlicznym talentom, wielkim ambicjom i… zgrabnym nogom. Jako jedyna kobieta zasiadała w zarządzie Tate Corporation oraz piastowała stanowisko wicedyrektora biura w Melbourne, a jednocześnie wygrywała wszystkie długodystansowe biegi. I kiedy ta superkobieta trafiła na prawdziwego supermana,...

Kochać czy rządzić?

Lorelei uchodziła w swoim środowisku za superkobietę. Tę opinię zawdzięczała swym rozlicznym talentom, wielkim ambicjom i… zgrabnym nogom. Jako jedyna kobieta zasiadała w zarządzie Tate Corporation oraz piastowała stanowisko wicedyrektora biura w Melbourne, a jednocześnie wygrywała wszystkie długodystansowe biegi. I kiedy ta superkobieta trafiła na prawdziwego supermana, okazało się, że ukochany mężczyzna jest dla niej tak samo ważny, jak proponowane jej stanowisko naczelnego dyrektora. Ale jak tu jednocześnie być surową panią dyrektor i czułą żoną?

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 1998

źródło okładki: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 1998