Indianie

Tłumaczenie: Dorota Bartnik
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Baw się z Nami ! 5-10-15". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Muza
North American Indians
83-7200-078-6
historia
anowi-chan

Poznaj fascynującą kulturę o tysiącletnich tradycjach! - Unikalna metoda ożywiania minionych cywilizacji - Zrozumiałe, praktyczne wskazówki do wykonania modeli, strojów, instrumentów muzycznych - Dokładne wyjaśnienia i mnóstwo ciekawych informacji Seria „Baw się z nami ! 5-10-15” to seria książek dla młodych czytelników, umożliwiająca im odkrywczą, emocjonalną i pouczającą podróż w przeszłość...

Poznaj fascynującą kulturę o tysiącletnich tradycjach!
- Unikalna metoda ożywiania minionych cywilizacji
- Dokładne wyjaśnienia i mnóstwo ciekawych informacji
Seria „Baw się z nami ! 5-10-15” to seria książek dla młodych czytelników, umożliwiająca im odkrywczą, emocjonalną i pouczającą podróż w przeszłość oraz ukazująca w sposób przystępny, obrazkowy i oryginalny dzieje i zwyczaje przedstawcieli różnych kultur świata.

Tytuły serii: „Egipt”, „Arktyka”, „Japonia”, „Prehistoria”, „Rzym”.

źródło opisu: wyd. MUZA SA

źródło okładki: zdjęcie autorskie