Anatomia treningu siłowego

Wydawnictwo: Buchmann
trening, mięśnie, anatomia
sport
Patryczken

PAT MANOCCHIA, ZNANY EKSPERT W DZIEDZINIE SPRAWNOŚCI FIZYCZNEJ, przekonuje że skuteczny program treningu siłowego musi obejmować całe ciało. W Anatomii treningu siłowego rekomenduje 5 podstawowych ćwiczeń, które zmuszą do pracy wszystkie mięśnie, kości, stawy, więzadła i ścięgna. Dowiesz się dokładnie, jak ciało pracuje, gdy wykonujesz te kluczowe ćwiczenia. Wszystkie ćwiczenia są opatrzone jasnymi instrukcjami, kolorowymi fotografiami i szczegółowymi ilustracjami anatomicznymi z podpisami przy wszystkich zaangażowanych mięśniach. Na końcu książki znajduje się matryca programów poprawiających kondycję, przedstawiająca, jak można stosować 5 podstawowych ćwiczeń. Anatomia treningu siłowego pokazuje efektywne ćwiczenia, dostarczając istotnej wiedzy na temat funkcjonowania organizmu podczas treningów.

Pat Manocchia jest wielkim trenerem; czerpię garściami z jego wiedzy i zaangażowania, co pozwala mi dawać z siebie coraz więcej. - Legenda tenisa John McEnroe

Programy i metody treningowe Pata pozwoliły mi osiągnąć świetną formę poza sezonem. Nigdy nie byłem w lepszej. Mam na myśli nie tylko kondycję fizyczną, ale również stan umysłu. - Gracz ligi NHL Sean Avery

źródło opisu: okładka

źródło okładki: własne