Wyznanie miłości

Cruel conspiracy
837149257X
harlequin, romans
Avadoro

Przewrotna gra. Jak wyznać miłość dojrzałemu, zgorzkniałemu mężczyźnie, jeśli on uważa cię za sprytną oszustkę i nie wierzy ani jednemu twojemu słowu? Jeszcze trudniej wyznać miłość młodej, pięknej dziewczynie, jeśli przedtem udawało się przed nią bezwzględnego, cynicznego uwodziciela. Czy dwoje zakochanych w sobie ludzi może porozumieć się, jeśli nie mówią prawdy o swoich uczuciach? Cord i...

Przewrotna gra.

Jak wyznać miłość dojrzałemu, zgorzkniałemu mężczyźnie, jeśli on uważa cię za sprytną oszustkę i nie wierzy ani jednemu twojemu słowu? Jeszcze trudniej wyznać miłość młodej, pięknej dziewczynie, jeśli przedtem udawało się przed nią bezwzględnego, cynicznego uwodziciela. Czy dwoje zakochanych w sobie ludzi może porozumieć się, jeśli nie mówią prawdy o swoich uczuciach? Cord i Aline znaleźli się właśnie w takiej sytuacji. Które z nich pierwsze odważy się powiedzieć: Kocham cię?

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 1998

źródło okładki: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 1998

izomorfia3 | 2013-11-30
Przeczytana: 30 listopada 2013

37-24 on ponad 2 m FAJNA!!!!!!!!!!!!

SzukamyRomansów | 2017-04-21
Monia | 2013-11-29