Kto się lubi, ten się czubi

Tłumaczenie: Janusz Węgiełek
Cykl: Synowie Północy (tom 6)
Wydawnictwo: Harlequin
6 (14 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Ending in Marriage
miłość, uczucia, romans, spór
Avadoro

Po roku wzajemnych oskarżeń i zaciekłych sporów Tracy Santiago, znana wojująca feministka i Duke Porter, uznawany za męskiego szowinistę, nagle odkrywają, że bez siebie żyć nie mogą. Oznacza to tylko jedno: prawdziwa miłość zawsze pokonuje wszystkie przeszkody...

źródło opisu: Harlequin Enterprises, 1996

źródło okładki: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 1996

Natalia | 2015-07-30
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Ebooki
Przeczytana: 30 lipca 2015

Jeśli szukacie namiętnego romansu, pełnego emocji - w tej książce go nie znajdziecie. Jest, to spokojna lektura, którą czyta się bardzo szybko. W zasadzie nic nowego w niej nie ma.
Tracy Santiago, to Pani adwokat, która pnie się po szczeblach kariery w Seattle, jest też wojującą feministka. Duke Porter, to pilot należący do grupy "Synów Północy", odważny, lecz bojący się angażować w związki damsko-męskie. Tracy i Duke z początku kłócą się, docinają sobie... Ich wzajemna nie chęć nie jest tajemnicą. Wszystko zmienia jeden lot, sam na sam. Jest też wątek Bena, który także w końcu odnajduje miłość, którą budzi w nim Mary.
Wszystko w książce dzieje się bardzo szybko także tego "przekomarzania" się dwójki głównych bohaterów jest mało. Najlepiej pasuje tu określenie: zwyczajna. O przeszłości bohaterów jest tu mało, może przez, to po przeczytaniu odczuwam jakiś niedosyt.

-MarynaLinchuk- | 2016-12-18
Na półkach: Harlequin, Przeczytane