Ogień i lód

6 (9 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Fire and Ice
harlequin, romans
Avadoro

Alisa była piękna, bogata i lodowato chłodna. Już dawno postanowiła, że nigdy nie wyjdzie za mąż, a tu nagle została zmuszona przez testamentalny zapis swojej zmarłej matki do poszukania sobie męża i wytrwania w związku małżeńskim przynajmniej rok. Tylko pod tym warunkiem mogła opiekować się Chris, swoją ukochaną siedmioletnią siostrą. Alisa wypatrzyła więc sobie na męża jednego z graczy w kasynie w Las Vegas i zaproponowała mu duże pieniądze w zamian za roczny kontrakt małżeński. Czy Zachary przyjmie ofertę?

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 1997

źródło okładki: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 1997