Grzeczność w komunikacji językowej

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Komunikowanie". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
978-83-01-14981-9
mike

Praktyczny podręcznik poświęcony grzeczności językowej w komunikacji interpersonalnej, publicznej i masowej. Ujmuje grzeczność w aspekcie opisowym i normatywnym.

źródło opisu: http://ksiegarnia.pwn.pl/produkt/6344/grzecznosc-w...(?)

źródło okładki: http://ksiegarnia.pwn.pl/produkt/6344/grzecznosc-w...»

Gosia | 2013-10-19
Na półkach: Przeczytane, Lektury, 2011
Przeczytana: 2011 rok

Bardzo pozytywna książeczka, która poucza jak mówić/pisać, żeby było grzecznie i "na miejscu", a przy okazji POPRAWNIE.
Polecam. Szczególnie tym, którzy są wrażliwi na poprawność językową i tym, którzy "pracują słowem" - tzn. że słowo jest narzędziem ich pracy. Niech obok skuteczności, będzie poprawność.

Kacorek89 | 2013-11-17
Przeczytana: 16 listopada 2013

Książka pouczająca o poprawnej wymowie. Przeczytałam ją ze względu na pisanie referatu na zajęcia na temat grzeczności w mediach. Warto zapoznać się z nią jeśli ktoś pracuje non stop ze "słowem".

ZaczytanaMajka | 2016-11-11
Przeczytana: 11 listopada 2016
Beata | 2016-03-09
Przeczytana: 2015 rok
Piotr Wójcik | 2016-01-24
Anx | 2015-11-29
Przeczytana: 29 listopada 2015
Kata | 2015-09-09
Na półkach: Przeczytane, 2015 r.
Przeczytana: 14 października 2015
aczeisa | 2015-05-08