Ślepa miłość

Seria: Harlequin Romance
Wydawnictwo: Harlequin
The Ivory Cane
Avadoro

Tragedią Sabriny było już nie tylko to, że straciła wzrok, lecz to, że straciła również Baya. Duma i kalectwo nie pozwoliły jej uwierzyć w miłość tego mężczyzny. Dlatego go odtrąciła. I teraz jest nie tylko ślepa, ale i głucha na wszystko. Odszedł... i ona już nigdy nie usłyszy jego ciepłego głosu. Została sam na sam ze swoimi rzeźbami...

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 1996

źródło okładki: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 1996

Martoonia | 2014-01-28
Przeczytana: 26 stycznia 2014

Można rzec, że typowy Harlequin. Książka mnie osobiście na kolana nie powaliła, bieg wydarzeń przewidywalny, główna bohaterka nieco irytująca, jednakże w pewnym sensie dobrze ujęte obawy, obiekcje i przemyślenia osoby, którą dotknęła niepełnosprawność, która naraz uświadomiła sobie szereg ograniczeń w jej codziennym życiu. Jeśli ktoś ma ochotę na mniej ambitną literaturę, warto przeczytać :)

GalaxyBooks152 | 2017-06-26
romansovelove | 2016-08-14