Ocalona

Wydawnictwo: Harlequin
Rescued
Harlequin, romans
Avadoro

Jak ukryć uczucie do Luke'a? Jak bronić się przed miłością do mężczyzny, który jest zbyt przystojny i ma zbyt duże powodzenie u kobiet, aby zechciał poważnie traktować tak mało atrakcyjną dziewczynę, jak ona? Clancy nigdy dotąd nie podejrzewała siebie, że jest zdolna do tak namiętnych uczuć i nie przypuszczała nawet, że ona też może się podobać. Żyła dotychczas tylko swoją pracą, aż nagle Luke otworzył jej oczy i dowiedziała się prawdy o sobie.

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 1995

źródło okładki: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 1995