Jak lepiej jeździć konno, cz. 2

Wydawnictwo: Galaktyka
Jak lepiej jeździć konno, cz. 2 Dla zaawansowanych
poradniki
kajmakowa94

Jeżeli w trakcie zaawansowanego szkolenia konia pojawią się problemy, musisz zająć się nimi od podstaw, najlepiej sięgając po rozwiązania sprawdzone w praktyce!!! W Jak lepiej jeździć konno2 Christoph Hess, korzystając ze zdobytej wiedzy i doświadczenia, podpowiada jak radzić sobie z przeszkodami, z którymi w praktyce może spotkać się każdy jeździec. Wszystkie zagadnienia autor przedstawia według bardzo trafnego schematu: rozpoczyna od analizy problemu, mającego najczęściej przyczynę w podstawowym wyszkoleniu konia, by następnie, krok po kroku, zbudować koncepcję jego rozwiązania, w oparciu o przepuszczalność, równowagę oraz wzajemne zaufanie jeźdźca i konia.

źródło opisu: http://www.galaktyka.com.pl/product,,392,12.html

Paulina | 2016-08-09