widziałem Jezusa

Wydawnictwo: Pojednanie
religia
sourire

Książka o powstaniu i dystrybucji filmu "JEZUS". Pasjonująca historia ujawniająca działanie Ducha Świętego we współczesnym świecie. Zbiór tych niezwykłych historii jest plonem podróży autora do ponad 40-tu krajów. Znajdziesz w nim świadectwa potężnego działania Boga w życiu jednostek i narodów. Twoja wiara umocni się, gdy będziesz czytał o tym, jak Bóg w nadprzyrodzony sposób działał w czasie...

Zbiór tych niezwykłych historii jest plonem podróży autora do ponad 40-tu krajów. Znajdziesz w nim świadectwa potężnego działania Boga w życiu jednostek i narodów. Twoja wiara umocni się, gdy będziesz czytał o tym, jak Bóg w nadprzyrodzony sposób działał w czasie pokazów filmu, który opowiada o życiu, śmierci i zmartwychwstaniu Jego Syna.

źródło opisu: http://ksiazki.chrzescijanin.pl/details.php?image_id=8

źródło okładki: http://ksiazki.chrzescijanin.pl/data/media/5/widzialem_j.jpg

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!