O radości

Tłumaczenie: Aleksandra Frej
Wydawnictwo: Wydawnictwo Księży Marianów PROMIC
La joie. De ce jour et pour toujours
978-83-7502-337-4
religia
GreenGlass

"Zagubiliśmy gdzieś drogi radości i jej źródło – powiada o. Daniel-Ange. – Jeśli dziś coś rujnuje Zachód, to właśnie zniechęcenie, nuda, smutek. Rozpacz – dodaje francuski duchowny – ten rak i setki jego przerzutów drążą nasz świat od wewnątrz." Ange nie poprzestaje jednak na gorzkiej diagnozie, wskazuje lekarstwo, jakie jest w zasięgu każdego z nas: radość. Trzeba tylko, jak sugeruje ten przyjaciel młodych, poznać jej skład i stosować zgodnie z załączoną ulotką – z Ewangelią. Nie chodzi więc o pustą wesołkowatość czy bezmyślną rozrywkę mającą na chwilę przytłumić złe samopoczucie, ale o dar, który podaje nam sam Duch Święty.

źródło opisu: http://www.wydawnictwo.pl/index.php/s/karta/id/635

źródło okładki: http://www.wydawnictwo.pl/index.php/s/karta/id/635

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!