Sztuka kochania

Jacek Santorski & Co
poradniki
typ
papier
6,54 (300 ocen i 21 opinii)

Opis książki

Sztuka kochania nie zawiera recepty na miłość, nie jest też podęcznikiem technik seksualnych. Kochanie to piękne polskie słowo, które określa ciepły, serdeczny, pełen przyjaźni i harmonii seksualnej kontakt dwojga bliskich sobie ludzi. W książce autorka wykorzystała doświadczenia płynące z rozmów z pacjentami oraz z lektury mnóstwa listów. Wykorzystała również materiały i wnioski z dyskusji prasowych, w których wojowała uparcie o kulturę uczuć i seksu.

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Inne wydania

Polecamy

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Opinie czytelników
Darek | 2013-07-10
Przeczytana: 1988 rok

Kiedyś była to pozycja obowiązkowa każdego nastolatka :) i te rysunki a raczej szkice .... ;)

Marysieńka | 2011-09-09
Przeczytana: 1979 rok

Jak się powiedziało "a"...Tak, przeczytałam, może nie od deski do deski ale było to wówczas jedyne dostępne źródło, z którego można się było dowiedzieć o pewnych aspektach dorosłego życia;-)Wprawdzie w szkole próbowano nas edukować na temat fizjologii ale ta sfera intymna pozostawała tematem tabu...niestety...Sądzę, że młodych ludzi należałoby przygotowywać do funkcjonowania również na tym polu, może nie byłoby teraz tak wielu młodziutkich mam, które same jeszcze są dziećmi...Jak wspomniałam przy Lou Paget, obie panie pokazują nam świat intymności od kuchni...i pokazują drogę do osiągnięcia pełnej harmonii w związkach. Polecam.

tomeczqu | 2011-04-24

Czytane dawno temu,w ukryciu i z wypiekami na twarzy. W PRL-u w zasadzie jedyne źródło pozapodwórkowej wiedzy o seksie. Teraz zapewne jest trochę inaczej. Ale jeśli można mówić coś o "kultowości", to "Sztukę kochania" po prostu wypada przeczytać.

Magda | 2014-09-09

Mysle, ze mimo uplywu lat, ksiazka pani Wislockiej nie starzeje sie. W zalewie podrecznikow do wychowania seksualnego, ksiazek o seksie itp., warto siegnac po polska klasyke. Jasno i czytelnie przedstawione sa w niej zagadnienia dotyczace intymnosci, bliskosci i rozwoju seksualnego dziewczat i chlopcow. W wieku kilkunastu lat syn dostanie ode mnie te ksiazke, no chyba, ze juz bedzie na liscie lektur zakazanych i podsuniecie jej bedzie grozic wiezieniem ;)

W przeciwieństwie do "Małżeństwa doskonałego" Van de Veldego ksiażka praktycznie nie zestarzała się i jest znacznie mniej "techniczno-fizjologiczna". Napisana też ładną polszczyzną. Warta polecenia tak ludziom młodym, jak i dorosłym...

Wokulski | 2014-03-29

Przez tę książkę (albo dzięki niej) kilka pokoleń młodych ludzi uprawiało sztukę kochania w mniej więcej ten sam sposób. Później nastała era internetu ;)

virginia75 | 2013-12-05

Stara ale nadal aktualna. Napisana prostym, przystępnym językiem także można podsunąć ja spokojnie dorastającej młodzieży. Na pewno będzie lepszą lekcją niż rówieśnicy czy zawstydzona faktem opowiadania o "tych sprawach" pani na WDŻ-cie. Przyznam szczerze, że sama jako nastolatka podprowadziłam ja rodzicom i czytałam ukradkiem na czym zresztą przyłapała mnie młodsza siostra.

Pinius11 | 2012-07-31

Pozycja obowiązkowa dorastającego nastolatka:) Ach się czytało pod kołdra z zapaloną latarka i wypiekami na twarzy:)

Maryśka | 2013-02-12
Przeczytana: 11 lutego 2013

Mądra i rzetelna książka o miłości zarówno w aspekcie fizycznym jak i emocjonalnym. Polecam każdemu nastolatkowi. Ponadczasowa

Kamila | 2013-08-24

powinna to być lektura obowiązkowa w szkołach

Załóż konto za darmo!
Utwórz konto