DMZ Vol. 12: The Five Nations of New York

Książka jest przypisana do serii/cyklu "DMZ". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
DMZ Vol. 12: The Five Nations of New York
komiksy
angielski
Szufe

As New York City starts the healing process, the political realities on the ground are impossible to ignore. Matty's seen to it that everyone's voice is being heard, but will the social order devolve into anarchy, or is there a new New York to be discovered somewhere underneath the rubble?This final volume of DMZ collects issues 67-72.

Maksymilian Sypniewski | 2015-09-10
Na półkach: Przeczytane, Komiksy

...i niestety to już koniec długiej i wspaniałej historii, za możliwość przeczytania której ogromne podziękowania należą się oczywiście grupie GrumikZone :)

tak ogólnie, całe DMZ to jeden z najlepszych komiksów jakie przeczytałem... ever...