Maskarada

Wydawnictwo: Phantom Press
The Lonely Heart
rodzina, majątek, romans, miłość
Judyta

Sonia Hamilton jest młodą i atrakcyjną stewardessą. Pochodzi z bardzo zamożnej angielskiej rodziny i od dawna już chce uwolnić się spod jej wpływu i kontroli, rezygnując nawet z majątku. Jej najbliższą przyjaciółką staje się, przypadkowo poznana, skromna i sympatyczna Melissa Morris. Dziewczęta postanawiają zamieszkać razem i pomagać sobie we wszystkim. Okazuje się, że są do siebie bardzo...

Dziewczęta postanawiają zamieszkać razem i pomagać sobie we wszystkim. Okazuje się, że są do siebie bardzo podobne.
Pewnego dnia, podczas nieobecności Soni w mieszkaniu, Melissa przebiera się w jej sukienkę, zakłada perukę i tat przebrana przedstawia się kuzynowi Soni, który gości chwilowo w ich domu. Peter nie domyślając się prawdy zabiera Melissę na wycieczkę samochodową i... przywozi do rodzinnej rezydencji Soni. Melissa jest przerażona, ale maskarada musi trwać dalej.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: www.antykwariatpodkarpacki.pl