Na przekór wszystkim

Tłumaczenie: Barbara Miruszewska
Wydawnictwo: Phantom Press
The Circle of Happiness
Judyta

Ailsa Nicholson zostaje wysłana przez swojego ojca - profesora archeologii do Bretanii. Musi zbadać możliwości rozpoczęcia prac wykopaliskowych i przygotować wybrany teren dla ekspedycji archeologicznej. Po przybyciu na miejsce Ailsę zaskakuje wrogość mieszkańców wioski i niechęć, z jaką odnoszą się do niej i jej pracy. Nawet młody i przystojny właściciel ziemski - Paul namawia ją do...

Nawet młody i przystojny właściciel ziemski - Paul namawia ją do wyjazdu.
Dlaczego? Czy kamienne sanktuarium, mające stać się obiektem badań, kryje w sobie tajemnicę, której Ailsa nie zna?

źródło opisu: Phantom Press, 1992.

źródło okładki: Zdjęcie własne

isabelle142 | 2013-05-16
Przeczytana: 16 maja 2013

Znowu jestem pierwsza, cóż za zaszczyt :) Trudno jest mi jednak tą książkę ocenić... Z jednej strony pomysł był dobry, zapowiadała się ciekawie, ale autorka troszkę to popsuła... Niektóre sytuacje wydawały się za bardzo naciągane, a już główny męski bohater doprowadzał mnie niemal do szału... Zresztą nie tylko on. Książka ma tą zaletę, że ma duże litery a jest cienka (160 stron), więc czyta się bardzo szybko, ale i raczej nie zapada w pamięć... Fabułę można było trochę rozciągnąć, a tu miało się wrażenie, że pisarka chciała ją na siłę jak najszybciej skończyć, a w uczuciu między Ailsą a Paulem zabrakło magii...

lenka9411 | 2017-07-01
Na półkach: Przeczytane, Romanse