Największe tajemnice duszy. Spotkania z własnym wnętrzem.

Seria: W poszukiwaniu pełni
Wydawnictwo: Wydawnictwo Karmelitów Bosych
Tajemnica, Dusza, Karmel
religia
Paulina

Niniejsza książka poświęcona jest najpiękniejszym i najważniejszym tajemnicom ludzkiej duszy, przynależącej do przestrzeni sacrum - boskiej, świętej i wzniosłej. Przed człowiekiem podejmującym swą życiową wędrówkę stoi wiele zadań. Bez wątpienia najważniejszym jest nabycie umiejętności życia do wewnątrz. W głębiach duszy, gdzie nieustannie przebywa Trójca Święta, znajdują się bowiem odpowiedzi na najważniejsze pytania tyczące się jej początków, misji i przeznaczenia.

źródło opisu: http://www.wkb-krakow.pl/865/Najwieksze-tajemnice-duszy.html

źródło okładki: http://www.wkb-krakow.pl/grafika/maxi865.jpg