Dziedziczka smoka IV

Książka jest przypisana do serii/cyklu "La ragazza drago". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Mondadori
10 (3 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
włoski
Sidney

źródło opisu: http://www.librimondadori.it/

źródło okładki: http://www.librimondadori.it

hayden0 | 2015-04-10
Przeczytana: 10 lutego 2015

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Sofia z pomocą Karla odkrywa położenie ostatniego dziedzica. razem z innymi Smokończykami i prof. Shlafenem udają sie do Szkocji gdzie dowiadują się o porwaniu dziewczyny imieniem Chloe- podejrzewają Nide. Później okazuje się że dziewczyna ma bliźniaka:Ewana. Obydwoje posiadają ducha Kuma (ostatniego smoka) i tylko razem mogą władać mocą.

Książka zdecydowanie dorównuje swoim poprzednikom m.in rozwojem akcji oraz tym ze dowiadujemy się coraz więcej o innych bohaterach. Pojawia sie nowa miłość : Lidji i Ewana. Sofia dowiaduje sie czegoś o sojej matce. Nida tak jakby przechodzi na strone Smokonczyków.
jednak najbardziej zaskakujące jest to kim jest Thuban.

| 2012-09-15
ola.dmo | 2017-12-19