Upojne noce

Wydawnictwo: Phantom Press
Tender Nights
romans
Judyta

Śmierc męża były dla Livy McCabe ogromnym ciosem. Wydawało się jej, że cały świat legł w gruzach i już nikt nie będzie w stanie zapełnic pustki, którą pozostawił po sobie jej ukochany mężczyzna. Aby zapomniec o bolesnej przeszłości, Livy wraz z małą córeczką Mimi postanawia przenieśc się z Pensylwanii do rodzinnego miasta St.Louis. Tam spotyka swego dawnego przyjaciela. Gdy wszyscy zawodzą, on...

Aby zapomniec o bolesnej przeszłości, Livy wraz z małą córeczką Mimi postanawia przenieśc się z Pensylwanii do rodzinnego miasta St.Louis. Tam spotyka swego dawnego przyjaciela. Gdy wszyscy zawodzą, on jeden wyciąga pomocną dłoń.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: zdjęcie autorskie