Anioł Ziemi

Wydawnictwo: Phantom Press
Earth Angel
romans,
Judyta

Catherine Wagner ma dwadzieścia dziewięc lat i szansę zrobienia błyskotliwej kariery w wielkim przedsiębiorstwie. Świat Milesa Kitteridge'a, to świat banków, ropy naftowej i ogromnych pieniędzy. Wydaje się, że ci dwoje stworzą doskonałą parę, tymczasem... Catherine jest wnuczką zmarłego udziałowca firmy Wagner Oil i poszukuje dodatku do testamentu dziadka. Wie, że bez tego załącznika rodzinna...

Catherine jest wnuczką zmarłego udziałowca firmy Wagner Oil i poszukuje dodatku do testamentu dziadka. Wie, że bez tego załącznika rodzinna ziemia w Utah, którą dysponuje rada nadzorcza Wagner Oil, zostanie przekształcona w kopalnię odkrywkową i, tym samym, zupełnie zniszczona. Catherine nie może do tego dopuścić, choćby z tego powodu, że ostatnim życzeniem dziadka było stworzenie tam rezerwatu przyrody.
Musi znaleźć załącznik i rozpocząć walkę z jej największym wrogiem - Milesem Kitteridge'em.

źródło opisu: okładka

Miliony-Ksiazek Miśka | 2016-04-03