Prawo międzynarodowe publiczne

Okładka książki Prawo międzynarodowe publiczne Remigiusz Bierzanek, Janusz Symonides
Okładka książki Prawo międzynarodowe publiczne
Remigiusz BierzanekJanusz Symonides Wydawnictwo: LexisNexis nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
LexisNexis
2004-01-01
2004-01-01
837334294X
prawo podręcznik akademicki prawo międzynarodowe

Okładka książki Prawo międzynarodowe publiczne Michał Balcerzak, Remigiusz Bierzanek, Marcin Kałduński, Janusz Symonides
Prawo międzyna... Michał Balcerzak, R...
Prawo międzyna... Remigiusz Bierzanek...

jeden z lepszych podręczników prawniczych z jakich kiedykolwiek korzystalem, dobrze się czyta

Trudna treść zapisana w przejrzysty i przystępny sposób, idealny podręcznik akademicki, polecam jako lekturę dla każdego.
Dzięki niemu pokochałam PMP.
Mimo lat, chce się do niej wracać.

Dzięki niemu pokochałam PMP.
Mimo lat, chce się do niej wracać.

Interesująca lektura, pewnie nie tylko dla studentów WPiA.

Interesująca lektura, pewnie nie tylko dla studentów WPiA.

Całkiem przyjemnie napisana, dużo napisana, ale i dużo przypisów, które momentami są nudne i nie chce się ich czytać i wraca się do informacji potrzebnych na egzamin.

Publikacja przejrzysta, łatwa w przyswojeniu. Zawiera wiele ciekawostek, które pomagają w zrozumieniu tekstu głównego. Podręcznik pokazuje, że zarówno profesor Bierzanek, jak i Symonides zrozumieli prawo międzynarodowe publiczne do głębi. Opowiedzieli o nim językiem prostym, laickim - a nie każdy to potrafi.

Starsze wydanie przeczytane dawno, dawno temu, a ciągle w głowie coś pozostaje. No to polecam.

Bardzo dobrze napisany podręcznik akademicki z prawa międzynarodowego publicznego. Czyta się go z łatwością, dzięki czemu szybko przyswaja się zaczerpniętą wiedzę. Jeden z lepszych podręczników z jakimi miałam przyjemność pracować.

• Prawo
  • Studia
  • Prawo

Dodaj cytat z książki Prawo międzynarodowe publiczne