W objęciach północy

Cykl: Rasa Środka Nocy (tom 9)
Wydawnictwo: Amber
Deeper Than Midnight
miłość, wampiry,
Sherry

Pchany żądzą zemsty wampir-wojownik i kobieta obdarzona nadzwyczajnym darem muszą wybierać pomiędzy mrocznym obowiązkiem a pragnieniem poddania się nieśmiertelnej rozkoszy Piękna osiemnastoletnia Corinne wiodła beztroskie życie otoczona miłością swoich przybranych rodziców, do chwili gdy uprowadził ją Dragos, okrutny władca nieśmiertelnych. Teraz uwolniona przez Zakon szlachetnych wampirów-...

Piękna osiemnastoletnia Corinne wiodła beztroskie życie otoczona miłością swoich przybranych rodziców, do chwili gdy uprowadził ją Dragos, okrutny władca nieśmiertelnych. Teraz uwolniona przez Zakon szlachetnych wampirów- -wojowników, którzy toczą wojnę z Dragosem, Corinne musi odzyskać to, co dawało jej nadzieję przez lata niewoli.

Niebezpieczny złotooki Hunter był niegdyś jednym z zabójców Dragosa, lecz dziś jego jedynym celem jest zniszczenie dawnego pana. A jego nowym zadaniem – ochrona Corinne. Jej zielone oczy i jedwabista skóra rozpalają w kamiennym sercu Huntera płomień, lecz wkrótce będzie musiał zdecydować, jak daleko posunie się w walce z Dragosem – i czy poświęci dla niej Corinne...

źródło opisu: Wydawnictwo Amber, 2012

źródło okładki: http://www.wydawnictwoamber.pl/

Cezar Kolcz | 2015-09-19
Przeczytana: 19 września 2015

Ciekawa, nieprzewidywalna i wciągająca. Książka po prostu dobra. Wady ? Długość. Czy jest ich więcej ? Doszukiwać mógłbym się, ale po co? Ważne, że wciągnęła mnie naprawdę mocno.

mala5317 | 2014-01-23
Przeczytana: 23 stycznia 2014

Jedni mają ich dosyć, inni zupełnie nie rozumieją ich fenomenu a jeszcze innych zupełnie to nie obchodzi. Ja wychowałam się na pokoleniu wampirów, więc do tej pory czuje do nich ogromny sentyment. Miałam w pewnym momencie przesyt (tak jak obecnie literaturą erotyczną) i musiałam na kilka miesięcy je odłożyć, ale postanowiłam nadrobić zaległości i opróżnić swoją biblioteczkę książek czekających na przeczytanie.

W związku z tym dziś prezentuję wam chyba klasykę tzw. gatunku urban fantasy. To już dziewiąta część serii Rasa Środka Nocy. Poprzednie osiem części czytałam co najmniej półtora roku temu i po takim czasie ja nadal pamiętałam wszystko. Każdego z członków Zakonu i historię opisującą jego losy. To przede wszystkim przykład na to, jak wciągająca to seria. Z jednej strony opisuje główny wątek, który od pierwszej części się nie zmienia, na bazie jego powstają wątki poboczne, w każdej kolejnej części opisujące losy innego członka Zakonu.

Tym razem bliżej poznajemy losy...

daria | 2016-01-05
Na półkach: Przeczytane, 2016
Przeczytana: 05 stycznia 2016

To najlepsza para z serii. Bardzo mnie wciągnęło w tą część, bardziej niż w poprzednie o Kade i Brocku. Kwatera zagrożona, zafundowało mi to sporo emocji. Cały czas czekałam na atak. Czytam od razu dalej.

książek: 1930
Magda | 2012-09-25
Przeczytana: 01 marca 2012

Jak tak można zakończyć książkę? Z jednej strony miałam ochotę to znienawidzieć. Przecież nie można tak po prostu przerywać tylu wątków w oczekiwaniu na kolejną część. To po prostu nie mieści się w głowie. Z drugiej... mam czas ochłonąć i otrzeć łzy. Wszak wiadomo już, jak to się zakończy... sprawa Huntera i Chase'a jest niesamowicie klarowna. I pozostaje mi tylko czekać, aż kolejna część wpadnie w moje rączki i sprawdzę, czy faktycznie dobrze przewidziałam dalsze losy. I coś mi się wydaje, że odkryłam kolejną Dawczynię Życia, która sama jeszcze nie wie o tym, czym jest i co ją czeka. Ehh... polecam gorąco, jak zresztą każdą część :)

Justyna | 2015-03-23
Przeczytana: 23 marca 2014

Dośc ciekawa tylko trudno czytac od tylu, mam taka nadzieje ze w koncu uda mi sie przeczytac pierwsza czesc. Bardzo wciaga, ale czasami gubie sie w ich calej akadaemii i mysle ze tylko z tego wzgledu ze nie czytalam poprzednich wersji. Polecam.

,, W objęciach północy '' jest zarazem dziewiątą i przedostatnią wydaną w Polsce częścią ,, Rasy środka nocy'' popularnej serii o wampirach pełnej akcji , miłości i zmysłowości .
Tym razem poznajemy historię Huntera , Łowcy który uwolnił się , spod władzy Dragosa i wstąpił do Zakonu . Hunter był najlepszym wojownikiem Dragosa , teraz pragnie go zniszczyć . Od lat był wychowywany na bezlitosną i zimną maszynę do zabijania , nigdy nie zaznał przyjemności , miłości , troski , nikt o niego nie dbał i on nigdy nikomu nie współczuł . Wszystko się zmienia za sprawą Corinne -ta piękna i dzielna Dawczyni Życia , budzi w Hunterze pożądanie i uczucia jakich , nigdy nie spodziewał się zaznać . Ale piękna Corinne nie dość , że zaznała wiele zła ze strony mężczyzn , i czy da radę zaufać Hunterowi , który jest niebezpiecznym wojownikiem , skrywa przed Hunterem pewien sekret , który może zniszczyć ich wspólną przyszłość ?
Książka jest świetna , szybko się ją czyta . Fajnie było zapoznać się bliżej...

milanowa | 2013-07-21
Przeczytana: 21 lipca 2013

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Niezwykle podobała mi się ta część! Przeczytałam ją w.. 3 dni ? A czekałam ponad pół roku :c Ahaha, ale dla Huntera było warto.
Od poprzedniej części z Brock'iem nie lubiłam Corinne. Wkurzała mnie, nie chciałam, żeby ktoś taki był dawczynią życia Huntera.
Jednak jak zawsze, po przeczytaniu historii i wewnętrznych uczuć, przekonałam się do niej. Jej wielka miłość do dziecka, które zrodzone było z gwałtu, na torturach oraz determinacja, aby nie oszaleć w więzieniu ( chociaż moim zdaniem to trochę nie realne, aby nie wyjść z takiego piekła tylko z klaustrofobią ) pokazały mi, że to taka sama silna i piękna kobieta jak jej poprzedniczki - dawczynie życia w Zakonie.
Cieszyłam się niezmiernie, kiedy odnalazła upragnionego syna, znalazła schronieni w ramionach Huntera i dom.
Ta część także zaskoczyła mnie niebywałą akcją. Może to przez okres czasu, kiedy nie czytałam tej serii, ale to właśnie walka z Dragosem i odejście Harvarda tak bardzo mnie poruszyło. Nie mogę uwierzyć, że autorka...

Sylwia | 2014-02-23

Kolejna fajna cześć. Szkoda ze seria sie kończy.

jawora | 2014-04-15
Przeczytana: 2013 rok

Lubię świat wykreowany przez autorkę,całe 10 tomów:)

książek: 1930
Magda | 2012-03-01