historyczna
Effy

Od autora Dokładnie 20 lat temu trafiła w moje ręce książka Lloyda C. Douglasa "Szata". Poruszony tym niezwykłym obrazem sięgnąłem po kolejną książkę tego autora "Wielki Rybak". Muszę przyznać, że podobnie jak wielu innych czytelników zachwycił mnie ten niecodzienny pomysł spojrzenia na ostanie chwile życia Jezusa, spojrzenia na Jerozolimę i mieszkających tu ludzi, spojrzenia na zachowanie...

Od autora
Dokładnie 20 lat temu trafiła w moje ręce książka Lloyda C. Douglasa "Szata". Poruszony tym niezwykłym obrazem sięgnąłem po kolejną książkę tego autora "Wielki Rybak". Muszę przyznać, że podobnie jak wielu innych czytelników zachwycił mnie ten niecodzienny pomysł spojrzenia na ostanie chwile życia Jezusa, spojrzenia na Jerozolimę i mieszkających tu ludzi, spojrzenia na zachowanie tych ludzi, którzy przyczynili się do śmierci Naszego Pana, tych, dla których na Golgocie zawalił się ich świat i tych, dla których krzyżowa śmierć Jezusa stała się początkiem nowego życia.

I oto dzisiaj postanowiłem przenieść Czytelnika do Jerozolimy, by przeżyć ostatni tydzień życia Jezusa, by tym razem spojrzeć na rozgrywające się tu ponad dwa tysiące lat temu wydarzenia oczami Ahtanarama, by spojrzeć na te wydarzenia oczami z wielu nas.

Czy będzie to spojrzenie kogoś, kto odnalazł Jezusa, tego nie wiem. Na pewno będzie to spojrzenie kogoś, kogo odnalazł Jezus.

źródło opisu: http://www.rautszko.pl/pl/ahtanaram

źródło okładki: http://www.sklep.luxveritatis.pl/product-pol-434-Ahtanaram-.html

Karolina | 2015-10-26
Terentius | 2013-12-19